Kariéra

Chcete pracovat u silné společnosti s mezinárodním působením?
Staňte se členy našeho týmu a rozjeďte svoji kariéru naplno!

Přijmeme nové kolegy do expedice

Nabízíme :

  • práce pro ženy i muže
  • nástupní mzdu 30.000,- Kč
  • možnost profesního i platového růstu
  • stabilní zaměstnání v potravinářském průmyslu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na stravné
  • zaměstnanecké slevy na nákupy potravin
  • 25 dní dovolené
  • HPP na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned

Pracovní náplň :

  • příprava zboží pro expedici k odběratelům
  • příjem a výdej uskladněného zboží (potraviny)
  • etiketování a vážení výrobků
  • kontrola a manipulace se zbožím ( ručně i za pomocí skeneru a manipulačního vozíku)

Požadujeme :

  • ochotu pracovat na dvě směny
  • ochotu pracovat v chladu
  • zodpovědnost, manuální zručnost
  • dochvilnost a spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík
  • potravinářský průkaz

Kontaktní osoba: Hana Hozáková, 724 368 848, hana.hozakova@bidfood.cz

Právě obsazujeme pozici Skladník s VZV

Co Vás čeká ?

  • příprava a vychystání zakázek dle objednávek
  • nakládka a vykládka zboží pomocí VZV
  • práce se čtečkou čárových kódů
  • manipulace, balení
  • práce v chladu ve 2-směnném provozu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít ?

  • praxe s VZV výhodou
  • dobrý zdravotní stav a fyzická kondice
  • trestní bezúhonnost
  • zodpovědnost, samostatnost a pečlivost

Co Vám nabízíme ?

  • po zapracování možnost navýšení mzdy
  • speciální prémie a další benefity

Hledáme pracovníky na obsluhu strojů potravinářské výroby

Co bude náplní Vaší práce ?

  • zpracování masa, výroba uzenin
  • balení, příprava zboží k expedici
  • obsluha strojů masné výroby – udírny, masírky, narážka, kutr, nářez, balička

Co od Vás očekáváme ?

  • kladný vztah k masné výrobě (práce se syrovým masem, kostmi, atd)
  • ochotu pracovat v chladu – cca 10°
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • dochvilnost a spolehlivost
  • praxe v oboru výhodou

Co Vám můžeme nabídnout ?

  • nástupní plat 30.000,– až 50.000,–
  • dle praxe a výkonů možné další mzdové bonusy a jiné benefity
  • týden dovolené navíc
  • práce vhodná pro ženy i muže

Kontaktní osoba: Hana Hozáková, 724 368 848, hana.hozakova@bidfood.cz

Pokud zrovna nenabízíme práci, kterou hledáte, zkuste nás nezávazně kontaktovat. Pošlete nám váš životopis a důvody, proč chcete pracovat zrovna pro Bidfood Dýšina. Pokud se uvolní pozice, která by pro vás mohla být zajímavá, budeme vás kontaktovat.

Své životopisy posílejte na: hana.hozakova@bidfood.cz nebo volejte +420 724 368 848