Kariéra

Chcete pracovat u silné společnosti s mezinárodním působením?
Staňte se členy našeho týmu a rozjeďte svoji kariéru naplno!

Obsluha strojů potravinářské výroby  - Dýšina u Plzně

Chcete pracovat v přátelském kolektivu, v novém moderním provozu, se zázemím silné stabilní společnosti a učit se od špiček ve svém oboru ?

Neváhejte a staňte se součástí našeho týmu!

Co bude náplní Vaší práce ?

  • zpracování masa, výroba uzenin
  • obsluha strojů masné výroby – udírny, masírky, nastřikovačky, kutr
  • z důvodu manipulace s těžkými břemeny je práce vhodná pouze pro muže

Co od Vás očekáváme ?

  • prokazatelnou praxi v oboru nebo chuť se naučit nové věci
  • kladný vztah k masné výrobě (práce se syrovým masem, kostmi, atd)
  • potravinářský průkaz
  • ochotu pracovat v chladu
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • dochvilnost a spolehlivost
  • zodpovědnost, manuální zručnost
  • čistý trestní rejstřík

Co Vám za to nabídneme ?

  • mzda 35.000,- až 40.000,-
  • nástupní bonus 30.000,- Kč
  • dle praxe a výkonů možné další mzdové bonusy
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příspěvek na stravné
  • zaměstnanecké slevy na nákupy potravin
  • týden dovolené navíc
  • HPP na dobu neurčitou
  • stabilní zaměstnání v potravinářském průmyslu
  • nástup možný ihned

Tato pozice je vhodná i pro uchazeče bez praxe s nástupní mzdou 25.000,-

Zde se můžete spolehnout na profesionální zaškolení a po zapracování navýšení mzdy.

Kontaktní osoba: Hana Hozáková, 724 368 848, hana.hozakova@bidfood.cz

Pracovník potravinářské výroby (manipulant) - Dýšina u Plzně

Nabízíme:

  • nástupní mzdu 25.000,- Kč
  • možnost profesního i platového růstu
  • přátelské pracovní prostředí, nejedná se o linkovou výrobu
  • práci v novém, moderním provozu
  • práce je vhodná pro muže i ženy

Pracovní náplň

  • balení, etiketování a konečná expedice výrobků
  • výroba polotovarů a uzenin
  • po zapracování možná obsluha strojů potravinářské výroby

Požadujeme

  • ochotu pracovat na tři směny
  • ochotu pracovat v chladu (cca 10˚C)

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat

Pracovník expedice - Dýšina u Plzně

Nabízíme:

  • možnost profesního i platového růstu
  • 25 dní dovolené

  • příprava zboží pro expedici k odběratelům
  • příjem a výdej uskladněného zboží (potraviny)
  • etiketování výrobků
  • kontrola a manipulace se zbožím ( ručně i za pomocí skeneru a manipulačního vozíku)

Požadujeme

  • ochotu pracovat na dvě směny
  • ochotu pracovat v chladu (cca 2˚C)

Kontaktní osoba: Hana Hozáková, 724 368 848, hana.hozakova@bidfood.cz

Pokud zrovna nenabízíme práci, kterou hledáte, zkuste nás nezávazně kontaktovat. Pošlete nám váš životopis a důvody, proč chcete pracovat zrovna pro Bidfood Dýšina. Pokud se uvolní pozice, která by pro vás mohla být zajímavá, budeme vás kontaktovat.

Své životopisy posílejte na: hana.hozakova@bidfood.cz nebo volejte +420 724 368 848